facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Різдво метро у Києві продовжить роботу на 3 години

Останній потяг з центру Києва відправиться у Різдвяну ніч близько 03:15

1x
Прослухати
--:--
--:--

У ніч з 6 на 7 січня Київський метрополітен працюватиме до 03:00.

Про це повідомляє прес-служба метро.

«Останній поїзд відправиться з кожної станції в різний час. З центру міста — близько 03:15. Додаткові години роботи додаються до звичайного розкладу кожної станції», — повідомили у метрополітені.

Поділитися

Може бути цікаво

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

5 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

39 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

2 год тому