facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві «псевдомінера» засудили до чотирьох років тюрми

У жовтні минулого року чоловік повідомив про «замінування» спортивного комплексу

1x
Прослухати
--:--
--:--

24-річного хлопця засудили до чотирьох років позбавлення волі за те, що він повідомив нібито про замінування спортивного комплексу в центрі Києва. Про це повідомляє столична поліція.

Випадок стався в жовтні 2017 року. Хлопця затримали одразу ж після перевірки спорткомплексу — він перебував неподалік та був у нетверезому стані.

«Оглянувши будівлю та прилеглу територію, правоохоронці не знайшли підозрілих речей та речовин. Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці відразу встановили «мінера», — йдеться в повідомленні поліції.

Відомо, що засуджений є уродженцем Чернігівської області. Він повністю визнав провину.

Печерський районний суд Києва визнав його винним за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Поділитися

Може бути цікаво

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

37 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

2 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

2 год тому