facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Вінницький жом йде на експорт

Вітчизняні відходи цукрового виробництва приносять прибуток

1x
Прослухати
--:--
--:--

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій заявив, що вінницький жом експортують закордон.

За його словами вироблення цукру приносить валютну виручку, продається нині у 40 країн. Вінницький цукор, зокрема, продається в Румунію, Індію, Шрі-Ланку та Китай. 

Жом, відходи цукрового виробництва, висушують і так само експортують. 

«Я коли бачу проекти з сушки жому безпосередньо на підприємствах, — розповідає Валерій Коровій, — які його експортують (наприклад в Китаї стоїть черга за цим жомом), це говорить про те, який великий ми маємо потенціал».

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

9 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

10 год тому