
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі
8 год тому
Селище Миронівське потрапило під обстріл бойовиків в ніч на 2 лютого
У селищі Миронівське Донецької області відновили електропостачання. Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський.
«Електропостачання у селищі Миронівське відновлене. Дякую ремонтним бригадам та електрикам за оперативну й якісну роботу», – написав він на своїй сторінці у Facebook.
Селище Миронівське Бахмутського району потрапило під вогонь бойовиків в ніч на 2 лютого.
Внаслідок обстрілу з важкого озброєння було пошкоджено приватний будинок та дві будівлі Донрибкомбінату, перебиті дві лінії електропередач – 10 будинків залишилися без світла. Люди, на щастя, не постраждали.



