--:--
--:--

Перше «золото» зимової Олімпіади виборола шведська лижниця

Дистанцію у 15 км шведська лижниця подолала у Дистанцію за 40 хвилин 44,9 секунди

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У південнокорейському Пхьончхані завершився розіграш першого комплекту нагород зимової Олімпіади-2018, де у жіночому скіатлоні перемогу здобула Шарлотта Калла зі Швеції.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Дистанцію 15 км (по 7,5 класичним і ковзанярським ходом) спортсменка подолала за 40 хвилин 44,9 секунди. Другою фінішувала норвежка Маріт Бйорген (відставання в 7,8 секунди), третьою – Кріста Пармакоскі з Фінляндії (10,1).

Українка Тетяна Антипенко фінішувала на 45-му місці (4 хвилини 46.3 секундв відставання), а Марина Анцибор – 53-й (+5:33.3).

Цьогоріч у змаганнях беруть участь 2900 спортсменів із 92 країн світу, які між собою розіграють 102 комплекти медалей. Україну представляють 33 спортсмени.