facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині понад 20 тисяч абонентів залишилися без світла через негоду

Погодні умови в області продовжують погіршуватися, повідомили в ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області

1x
Прослухати
--:--
--:--

22 тисячі 950 абонентів залишилися без електрики внаслідок негоди, яка охопила південь Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

“Налипання вологи на дротах електромережі призвело до їх пориву та як наслідок – відключення 17 тисяч 840 абонентів у Маріуполі, 2 тисяч 385 – у 10 селищах Мангушського району, 2 тисячі – у Талаківці та 725 – у Чермалику”, – написав Жебрівський.

За його словами, відновити електропостачання обіцяють до кінця дня.

Разом з тим прес-секретар ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області Вероніка Бахал в коментарі Громадському радіо повідомила, що погодні умови продовжують погіршуватися, а отже кількість абонентів, які залишилися без світла, ще уточнюється.

Поділитися

Може бути цікаво

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

3 хв тому
Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

24 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

44 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

48 хв тому