facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві відновлено роботу метро

Вибухонебезпечних предметів на станція не знайшли

1x
Прослухати
--:--
--:--

У столиці відновили роботу раніше перекритих через повідомлення про замінування станцій метрополітену. Про це інформує прес-служба київського метро.

Зазначається, що вибухонебезпечних предметів на станціях не знайшли.

Метро наразі працює у звичайному режимі. У київській поліції цю інформацію Громадському радіо також підтвердили. 

Нагадаємо, раніше поліція повідомила про те, що у зв’язку з повідомленням про замінування було перекрито 6 станцій метро – «Площу Льва Толстого», «Університет», «Театральну», «Золоті Ворота», «Майдан Незалежності» та «Хрещатик».

Сьогодні у Києві відбувається низка заходів з нагоди відзначення подій на Майдану у 2014 році. 

Крім того, сьогодні прихильники екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі вийшли на марш у центрі Києва.

Поділитися

Може бути цікаво

Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

29 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

41 хв тому
Важка ДТП на Київщині: п’ятеро загиблих, більшість з них — люди старшого віку

Важка ДТП на Київщині: п’ятеро загиблих, більшість з них — люди старшого віку

10 год тому
Плетенчук прокоментував останні російські атаки по цивільних суднах у Чорному морі

Плетенчук прокоментував останні російські атаки по цивільних суднах у Чорному морі

10 год тому