facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

До селища Луганського відновили постачання електрики та газу, - Штаб

Газо- та електропостачання до селища Луганського було призупинене внаслідок обстрілу з боку бойовиків

1x
Прослухати
--:--
--:--

Сьогодні, 24 лютого, було відновлено газо- та електропостачання до селища Луганського, що у Донецькій області.

Про це інформують у прес-центрі Штабу АТО.

«За сприяння офіцерів цивільно-військового співробітництва штабу АТО та представників української сторони СЦКК, відновлено пошкоджене внаслідок вчорашнього обстрілу російськими найманцями з артилерійських систем калібру 122-мм електро- та газопостачання до населеного пункту Луганське», — сказано у повідомленні. 

Як повідомляли у Штабі, вчора, 23 лютого, близько 21.00 години бойовики обстріляли позиції сил АТО із забороненого Мінськими домовленостями озброєння – артилерією калібру 122 мм.

Внаслідок обстрілу декілька снарядів розірвалися на околиці населеного пункту Луганське. Вибуховою хвилею було пошкоджено майно місцевих жителів.

Поділитися

Може бути цікаво

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

32 хв тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

1 год тому
На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

2 год тому