facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Пункти обігріву у Києві заповнені наполовину, - КМДА

У 18 пунктах обігріву у Києві можна залишитися ночувати

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві працюють 44 пункти обігріву. Станом на вчора, 24 лютого, вони були заповнені менше, ніж на 50%.

Про це повідомив в ефірі Громадського радіо заступник голови Департаменту міського благоустрою Київської міської ради Тарас Панчій.

«На вчора пункти не були заповнені навіть наполовину. Є достатній об’єм приміщень, щоб задовольнити всі потреби», — запевнив чиновник.

Читайте також: На Київщині всі дороги проїзні, – ДСНС

18 пунктів працюють цілодобово. У цих пунктах можна залишитися на ночівлю. Список пунктів можна знайти за посиланням.

«Пункти обігріву побудовані на базі комунальних підприємств, лікарень. Будь-хто може звернутися до цього пункту, попити там гарячого чаю. У пунктах є аптечка. Там можуть надати першу допомогу», — зазначив Панчій.

Він додав, що бездомним повідомляють про адреси пунктів обігріву працівники ЖЕКів, на базі яких часто розташовуються ці пункти.

Поділитися

Може бути цікаво

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

27 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

50 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

11 год тому