facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Пункти обігріву у Києві заповнені наполовину, - КМДА

У 18 пунктах обігріву у Києві можна залишитися ночувати

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві працюють 44 пункти обігріву. Станом на вчора, 24 лютого, вони були заповнені менше, ніж на 50%.

Про це повідомив в ефірі Громадського радіо заступник голови Департаменту міського благоустрою Київської міської ради Тарас Панчій.

«На вчора пункти не були заповнені навіть наполовину. Є достатній об’єм приміщень, щоб задовольнити всі потреби», — запевнив чиновник.

Читайте також: На Київщині всі дороги проїзні, – ДСНС

18 пунктів працюють цілодобово. У цих пунктах можна залишитися на ночівлю. Список пунктів можна знайти за посиланням.

«Пункти обігріву побудовані на базі комунальних підприємств, лікарень. Будь-хто може звернутися до цього пункту, попити там гарячого чаю. У пунктах є аптечка. Там можуть надати першу допомогу», — зазначив Панчій.

Він додав, що бездомним повідомляють про адреси пунктів обігріву працівники ЖЕКів, на базі яких часто розташовуються ці пункти.

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

50 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

2 год тому