Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Пхьончхані проходить церемонія закриття Олімпійських ігор (ФОТО)

Збірна України в медальному заліку XXIII Зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї фінішувала на 21-му місці

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Сьогодні, 25 лютого, у Пхьончхані відбувається церемонія закриття Олімпійських ігор, яка отримала назву New Wave.

Спершу відбувся парад спортсменів, після чого в небі над стадіоном загорілося серце з маленьких лампочок.

Прапор України ніс володар золотої медалі – фристайліст Олександр Абраменко.

Водночас, російським спортсменам Міжнародний олімпійський комітет не дозволив марширувати під своїм прапором на церемонії закриття Олімпійських ігор.

Рішення про продовження санкцій щодо Олімпійського комітету Росії було прийнято після двох позитивних тестів на допінг російських спортсменів

Нагадаємо, збірна України в медальному заліку XXIII Зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї фінішувала на 21-му місці, яке ділить з Угорщиною.

В активі нашої команди одна золота нагорода, яку в змаганнях з лижної акробатики завоював миколаївський фристайлист Олександр Абраменко.

Перемогу в неофіційному рейтингу кращих команд Олімпіади-2018 здобула Норвегія. На другому місці Канада, на третьому – Норвегія.