Українські паралімпійці здобули 5 медалей у перший день змагань у Пхьончхані

Переше «золото» Україні приніс Віталій Лук’яненко у спринті серед чоловіків з вадами зору

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українські спортсмени у перший день змагань на Паралімпіаді у Пхьончхані вибороли п’ять медалей, повідомляє сайт змагань.

Перші нагороди принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський.

Людмила Ляшенко виграла «бронзу» у гонці на 6 км (стоячи). Ігор Рептюх став третім у гонці на 7,5 км (стоячи) – він подолав дистанцію з 1 хибою за 19 хвилин 27,6 секунди.

Крім того, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков) стала срібною призеркою у спринті серед жінок з вадами зору. А Віталій Лук’яненко виборов перше «золото», вигравши спринт серед чоловіків з вадами зору. Також «бронза» у Анатолія Ковалевського.

Нагадаємо, у Пхьончхані 9 березня стартували Паралімпійські ігри-2018. Там розіграють 80 комплектів нагород. Українські спортсмени змагатимуться в половині паралімпійських зимових дисциплін: лижних гонках, біатлоні та вперше у сноубордингу.