facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Активіст, якого арештували у Севастополі, вийшов після 11 діб арешту

Олексія Шестаковича арештували зранку 1 березня перед тим, як він збирався подати заяву на санкціонований мітинг проти президентських виборів РФ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Кримський активіст та анархіст Олексій Шестакович вийшов з арешту. Він провів там 11 діб. Про це активіст написав у групі “Анархисты Севастополя” на Facebook. 

“1 марта намечал отнести уведомление о митинге, намечал встать пораньше. Но меня разбудили в 7:50”, – написав він про деталі свого затримання.

Нагадаємо, репресії проти лівих активістів Севастополя почалися у зв’язку із запланованою ними акцією проти президентських виборів Росії, які проводитимуться також в Криму. Активісти збиралися подати заяву на санкціонований мітинг проти цих виборів. Він мав відбутися 10 березня, проте 1 березня Олексія Шестаковича та Івана Маркова заарештували.

Іван Марков був звільнений 9 березня за апеляційною скаргою.

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

8 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

25 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому