![Українські розвідники показали, як нищили вертольоти в Росії](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fhur-m-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Матері утримуваного в Росії Павла Гриба вкотре відмовили в зустрічі з сином
Сьогодні відбувся черговий апеляційний суд у справі Павла Гриба
![Матері утримуваного в Росії Павла Гриба вкотре відмовили в зустрічі з сином](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F03%2Fpavlo-gryb.jpg&w=1366&q=75)
До Генерального консульства України в Ростові на Дону сьогодні надійшла чергова офіційна відмова в побаченні мами з Павлом Грибом. Про це повідомив у Facebook батько утримуваного в Росії українця Ігор Гриб.
Чоловік також написав, що сьогодні відбувся черговий апеляційний суд у справі його сина.
«Знову утримання під вартою. Вже 7 місяців за гратами. Постійний психологічний тиск з боку слідчих ФСБ», — написав він.
Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. Він поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соціальних мережах. Дівчина, з його слів, мала приїхати на зустріч з Російської Федерації. Потім він тривалий час не виходив на зв’язок. В Білорусі не могли пояснити, куди він зник. У вересні російська влада повідомила, що Павло Гриб перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодар (РФ). Після зустрічі з Павлом його адвокат заявив, що українця викрали співробітники ФСБ.