facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі загинув військовий, - штаб АТО

Військовослужбовець загинув через необережне поводження з боєприпасами

1x
Прослухати
--:--
--:--

Через необережне поводження з боєприпасами, 23 березня на лінії бойового зіткнення загинув український військовослужбовець. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

«Сьогодні в одній з бригад, що виконує завдання на лінії бойового зіткнення, за попередньою інформацією внаслідок необережного поводження з боєприпасами, отримав поранення, несумісні з життям, один військовослужбовець. Ще один зазнав поранення. Його доставлено до лікувального закладу та надано необхідну медичну допомогу», – сказано в повідомлені.

Наразі з’ясовуються обставини інциденту.

Нагадаємо, 16 березня внаслідок розриву гранати загинув військовослужбовець Краматорського прикордонного загону, ще один дістав поранення.
 

Поділитися

Може бути цікаво

Сучасні методи терапії: надійний крок тверезості

PROMOTEDСучасні методи терапії: надійний крок тверезості

10 хв тому
Федоренко: У район переправ противник може скинути до 30 керованих авіабом за день

Федоренко: У район переправ противник може скинути до 30 керованих авіабом за день

39 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

1 год тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

1 год тому