--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Київський півмарафон: встановили два рекорди, до забігу долучилася патрульна поліція (ФОТО)

Київський півмарафон пройшов у столиці вже ввосьме та зібрав близько 11 тисяч людей

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Патрульні поліцейські долучилися до Київського напівмарафону, пише керівник батальйону патрульної поліції Євген Зборовський.

Команда з чотирьох учасників взяла участь у забігу Security Cup на 5 кілометрів та посіла шосте місце.

«Я був в команді керівного складу, у нас бігли командир полку, командир батальйону і два командири рот, так, керівники патрульки в кабінетах не відсиджуються, а постійно в полях із своїм особовим складом», — каже Євген Зборовський.

Також на Київському міжнародному півмарафоні встановили два рекорди траси, повідомляють на сторінці події

Українка Вікторія Калюжна з рекордом траси виграла Київський півмарафон-2018. Бігунка з Донецька подолала дистанцію за 1 годину 13 хвилин і майже 44 секунди години. Другою фінішувала Маріон Ліма з Кенії, третій результат у харків’янки Юлії Шматенко.

У чоловіків півмарафон другий рік поспіль виграв ефіопський бігун Анбеса Ленчо, який також оновив рекорд траси, пробіг дистанцію за 1 години 2 хвили і майже 54 секунди. Другим фінішну лінію перетнув кенієць Ніколас Макау, третім став уродженець Дніпра Роман Романенко.

Нагадаємо, для бігунів сьогодні перекривали кілька вулиць і мостів на подолі. В марафоні взяли участь майже 11 тисяч людей.