facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Запрацювала ДФС: у Авдіївці до вечора відновлять водопостачання

Про те, що працівники Донецької фільтрувальної станції вийшли на роботу повідомив Павло Жебрівський

1x
Прослухати
--:--
--:--

Працівники Донецької фільтрувальної станції вийшли на роботу. Про це повідомляє голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський

«Як доповідають мені оперативні служби, станом на тепер вже запустили насоси і наповнюють водою резервуари ДФС. Після цього вода буде закачуватися на Авдіївку — до вечора централізована подача води місту має бути відновлена», — написав Жебрівський у фейсбуці.

Нагадаємо, КП Вода Донбасу написала в своєму твіттері, що СММ ОБСЄ виставить спостережний пункт з боку горлівської траси для моніторингу ситуації з ДФС. Пункт працюватиме з 9 ранку до 16 дня.

17 квітня колону автомобілів ДФС обстріляли, тоді постраждали п’ятеро працівників підприємства.

18 квітня Донецька фільтрувальна станція зупинила свою роботу. Унаслідок цього було припинено подачу питної води до Авдіївки, частково — до Донецька і Ясинуватої, селища Червоний Партизан, сіл Крута Балка і Верхньоторецьке. Загальна кількість споживачів, які проживають в цих населених пунктах, перевищує 400 тисяч осіб.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

15 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

47 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

59 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому