facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

МінТОТ: на непідконтрольній Луганщині відсутній зв'язок Vodafone

Зв’язок зник сьогодні об 11 ранку. Vodafone поки не коментує

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій підтвердило відсутність зв’язку Vodafone на тимчасово окупованій території Луганщини.

«Станом на 11 ранку на тимчасово окупованій територіі Луганськоі області відсутні послуги мобільного зв”язку Vodafone через пошкодження ліній зв’язку, причини з”ясовуються», — зазначили у повідомленні.

Раніше LIGA.net повідомляли, що про зникнення мобільного зв’язку приблизно з 10:45 повідомляв мешканець Луганську. Інший співрозмовник уточнив, що мобільний зв’язок відсутній і в окупованому Антрациті.

Vodafone поки не прокоментував цю інформацію.

 

Поділитися

Може бути цікаво

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

4 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

34 хв тому
В аеропорту Таїланду затримали австралійця, підозрюваного у жорстокому вбивстві дівчини

В аеропорту Таїланду затримали австралійця, підозрюваного у жорстокому вбивстві дівчини

46 хв тому
Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

2 год тому