
У Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали «шахедам» атакувати захід України, — Зеленський
26 хв тому
Захисник ДАП Дмитро Іващенко (Вербич) знаходиться у лікарні

П’ятеро осіб напали у Києві на колишнього бійця АТО Дмитра Іващенка (Вербича). Поліція опублікувала відео нападу.
За даними правоохоронців, Іващенка побили три хлопці та дві дівчини біля будинку 59/5 на вулиці Константинівській. Один із нападників вдарив ветерана АТО ножем у спину та застосував газовий балончик.
Дмитра Іващенка доставили до відділення хірургії обласної клінічної лікарні.
Поліція вирішує питання щодо правової кваліфікації нападу.