
Меланію Трамп госпіталізували для лікування нирок
У дружини президента США діагностували доброякісну пухлину нирок

1x
Прослухати
--:--
--:--
Першу леді США Меланію Трамп госпіталізували до Національного військового медичного центру поблизу Вашингтона після того, як їй діагностували доброякісну пухлину нирок.
Про це повідомила прес-служба Меланії Трамп.
Зранку 14 травня Меланія Трамп пройшла процедуру емболізації, яка повинна зменшити розмір новоутворення і попередити його розростання.
«Процедура була успішною, не було жодних ускладнень. Перша леді сподівається на повне відновлення, щоб вона могла продовжувати свою роботу заради дітей у всьому світі», — ідеться у повідомленні.
Меланія Трамп залишиться у лікарні до кінця тижня.
Президент США Дональд Трамп не був з дружиною у лікарні під час операції.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
2 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
3 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
4 год тому