--:--
--:--

Перемога «Реала» та сльози воротаря «Ліверпуля»: основне з київського фіналу Ліги Чемпіонів

Реал Мадрид» переміг англійський «Ліверпуль» з рахунком 3:1

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

На НСК «Олімпійський» завершився матч між іспанським клубом «Реал Мадрид» та англійським «Ліверпулем». Як підрахувала Федерація футболу України, за матчем на стадіоні спостерігав 61 561 глядач.

Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «Ліверпуля». Голи у ворота англійців забили Карім Бензема на 51 хвилині та Гарет Бейл на 64 та 83 хвилині. Єдиною відповіддю з боку «Ліверпуля» став гол Садіо Мане на 55 хвилині. У першому таймі у зіткненні з гравцем «Реала» Серхіо Рамосом отримав травму та вибув з поєдинку один з найкращих гравців «Ліверпуля» Мохаммед Саллах.

«Реал Мадрид» втретє поспіль здобув Кубок європейських чемпіонів. Голкіпер «Ліверпуля» Лоріс Каріус після завершення підійшов до трибун зі сльозами на очах і попросив пробачення у вболівальників своєї команди.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що матч відбувся без серйозних порушень. Після поєдинку неподалік від стадіону правоохоронці затримали 18 людей, які, за даними поліції, провокували бійку із вболівальниками. Їх доставили в управління для встановлення всіх обставин.

«Станом на 00:35 відбулася повна евакуація відвідувачів з НСК «Олімпійський», а частина вболівальників, а це приблизно до 5 тисяч фанів „Ліверпуля“ із парку Шевченка вже відбула до аеропорту «Бориспіль». Ситуація на основних спортивних локаціях контрольована», — повідомила прес-служба київської поліції.