facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В районі Чигирі через обстріли згоріли дев'ять будинків

Окупаційні війська випалюють будинки цивільних мешканців, аби змусити їх залишити селище

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дев’ять будинків у районі Чигирі згоріли, тому що гасити пожежі неможливо через обстріли.

Про це повідомляється в Twitter Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

«9 будинків в р-ні Чигирі згоріли. Гасити пожежі неможливо, доступ транспорту відсутній, дорога прострілюється бойовиками. Місцеві вночі залишають будинки, повертаються вдень. Поранених і маломобільних в смт Південне немає. Люди забезпечені гуманітарною допомогою, не хочуть примусової евакуації», – говориться у повідомлені.

Також стверджується, що під час обстрілу використовуються освітлювальні снаряди і міни.

Працівники міністерства відвідали Чигирі та повідомили, що окупаційні війська випалюють будинки цивільних мешканців, аби змусити їх залишити селище.

«Використовуються освітлювальні снаряди і міни, що спрацьовують на рівні висоти будинку», – сказано у повідомлені.

Раніше з міркувань безпеки було заборонено пересування будь-яких приватних автомобілів, які залишаються в селищі Південне.

Нагадаємо, ситуація у Південному загострилася кілька тижнів тому, після того, як селище перейшло під контроль укр. військових.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

8 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

21 хв тому
На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

1 год тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому