facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Суддя у справі догхантера Святогора взяв самовідвід

У 2014 суддя Андрій Трубніков повідомляв, що від адвоката Святогора на його адресу йшли погрози

1x
Прослухати
--:--
--:--

Суддя Шевченківського районного суду Андрій Трубніков заявив про самовідвід у справі догхантера Олексія Святогора. 

Про це повідомляє із суду кореспондентка Громадського радіо.

За словами Трубнікова, самовідвід просить у зв’язку із конфліктом інтересів. За словами судді, раніше у нього була справа, де Святогор працював адвокатом. Також, він розповів, що у 2014 роців Святогор погрожував йому. У 2015 році справа була закрита, оскільки слідчий не встановив події злочину.

Заяву про самовідвід задовольнила суддя Мелешак Олена. Згодом призначили нову суддю — Левицьку Тетяну.  

Нагадаємо, сьогодні вранці близько 30 зоозахисників і волонтерів зібралися під будівлею Шевченківського районного суду з протестом проти догхантера Олексія Святогора. Олексія Святогора звинувачують у активній пропаганді насилля над безпритульними тваринами.

Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

11 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

34 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

50 хв тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

1 год тому