facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Жебрівський подав у відставку

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявляє, що йде у відставку

1x
Прослухати
--:--
--:--

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський написав заяву про відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Причини відставки у своєму дописі голова Донецької ВЦА не пояснює.

“У суботу зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна”, — пише Жебрівський.

Павло Жебрівський був призначений головою Донецької військово-цивільної адміністрації 11 червня 2015 року. Того ж дня президент Петро Порошенко звільнив Олександра Кіхтенка з посади голови Донецької облдержадміністрації. 

Поділитися

Може бути цікаво

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

8 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

22 хв тому
На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

1 год тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому