facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі під артилерійськими обстрілами загинули двоє українських військових, - 24 ОМБр

Бойовики вели вогонь із 120 міліметрових мінометів та 122 міліметрових самохідних артилерійських установок по опорних пунктах Королівської бригади

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Донеччині в районі шахти Південної в результаті артилерійського обстрілу загинули двоє українських бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби бригади.

«Бойовики так званої ДНР протягом години із 09:30 до 10:40 вели вогонь із 120 міліметрових мінометів та 122 міліметрових самохідних артилерійських установок по взводних опорних пунктах бригади в районі шахти Південної, випустивши по позиціях наших захисників 52 міни та 25 снарядів відповідно. Внаслідок ведення вогню бойовиками, нажаль, двоє бійців Королівської бригади отримали несумісні із життям поранення», — повідомляють в бригаді.

Зазначається, що українські військові змушені були «надати адекватну відповідь противнику».

Поділитися

Може бути цікаво

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

24 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

44 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

48 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

1 год тому