facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Догхантеру Святогору продовжили домашній арешт до 7 серпня

Попередній термін домашнього арешту закінчувався 7 липня

1x
Прослухати
--:--
--:--

Шевченківський районний суд Києва продовжив до 7 серпня цілодобовий домашній арешт догхантеру Олексію Святогору. Відео з суду опублікувала активістка Наталія Ледєнєва.

 

 

Читайте також: Догхантер Святогор під домашнім арештом може продовжувати пропаганду жорстокості, – зоозахисник

Раніше Андрій Трубніков, суддя у справі Святогора взяв самовідвід через конфлікт інтересів. Згодом призначили нову суддю Тетяну Левицьку.

Нагадаємо, 7 червня поліція оголосила в розшук Олексія Святогора за статтею щодо пропаганди насильства. Наступного дня активістки затримали догхантера біля його будинку і викликали поліцію. 

11 червня Шевченківський районний суд Києва обрав для Святогора запобіжній захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави стоком до 7 липня.

26 червня Апеляційний суд міста Києва змінив Святогору запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому