facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Убитий в Києві чоловік був співробітником поліції, - ЗМІ

Імовірно, нападників було двоє

1x
Прослухати
--:--
--:--

Убитий у Шевченківському районі Києва чоловік, можливо, був співробітником поліції. Про це з посиланням на свої джерела пише Українська правда.

За інформацією видання, убитий — працівник апарату Нацполіції Дмитро Глушак 1977 року народження.

“Основний мотив злочину — убивство з корисливих мотивів”, — розповіло джерело.

Згідно з інформацією на сайті НАЗК, він працював на посаді заступника управління Нацполіції України, зазначають у виданні.

За словами співрозмовника, стріляли скоріше за все з пістолета, убивць було двоє.

Нагадаємо, 5 липня у Шевченківському районі Києві виявили тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. Тіло загиблого на вулиці Щусева побачила перехожа, яка й зателефонувала в поліцію.

Поліція розпочала два кримінальні провадження за статтями про умисне вбивство та розбій.

Поділитися

Може бути цікаво

У Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали «шахедам» атакувати захід України, — Зеленський

У Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали «шахедам» атакувати захід України, — Зеленський

4 хв тому
Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

21 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

33 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

57 хв тому