facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Старбакс відмовиться від пластикових трубочок

Щорічно мережа використовує 1 мільярд пластикових трубочок для пиття кави

1x
Прослухати
--:--
--:--

Компанія Starbucks заявила, що до 2020 року відмовиться від пластикових трубочок, повідомляє CNN Money. 

Щорічно мережа використовує 1 мільярд пластикових трубочок для пиття кави. За словами директорів, ключовим елементом забруднення океанів є пластик. Відмовившись від пластику, Старбакс змінює дизайн стакану. Тепер каву можна буде пити без трубочки, нахиливши стакан. Фраппучино продаватимуть з паперовою трубочкою. 

Нові стакани спочатку з’являється у канадському Ванкувері та американському Сіетлі. Мережа Старбакс вже профінансувала на 10 мільйонів доларів розвиток досліджень, щоб розробити стакани, які можна буде повністю перероблювати та використовувати знову.

Нагадаємо, що 29 травня у Starbucks заявили, що закривають 8 000 закладів в США з метою навчання співробітників расової терпимості.

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

40 хв тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

58 хв тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

1 год тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 год тому