facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Працівники «Дніпроазоту» пікетували Кабмін (ФОТО)

На мітингу у Києві зібралися кілька сотень працівників підприємства, яке виробляє хлор для знезараження води

1x
Прослухати
--:--
--:--

Працівники підприємства «Дніпроазот», яке виробляє хлор для знезараження води, приїхали на мітинг до Кабінету міністрів у Києві.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

За її словами, на мітингу біля урядового будинку зібралось близько кількох сотень працівників підприємства. Загалом на «Дніпроазоті» працює 4 тисячі людей.

Працівники «Дніпроазоту» вимагають відновити роботу підприємства.

Уже місяць вони не працюють через зупику роботи підприємства. За простой їм виплатили 1500 гривень.

Мітинг організував лідeр соціалістичноі партіі Ілля Кива.

Нагадаємо,9 липня більше тисячі працівників підприємства «Дніпроазот» вийшли на мітинг біля заводоуправління у Кам’янському в понеділок. У руках вони тримали плакати з написами «Ми хочемо жити і тут працювати!».

6 червня «Київводоканал» повідомив, що через зупинку «Дніпроазоту» централізоване водопостачання низки українських міст опинилися під загрозою.

9 червня на підприємстві заявили, що столиця наразі реагентами для знезараження води забезпечена і запроваджувати графік подачі води для киян не планують.

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

10 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

35 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

58 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому