
Українські металурги не вдоволені CBAM: аналітик розповів, що це таке й чому воно не врятує екологію
8 год тому
Постраждалих було госпіталізовано з діагнозом «гостре харчове отруєння»

Протягом двох днів у фаст-фуді «Tomash Kebab» у Львові отруїлись дев’ять людей.
Про це повідомила Львівська міська рада.
Семеро постраждалих госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну лікарню, двох – у Пустомитівську районну центральну лікарню.
Постраждалих було госпіталізовано з діагнозом «гостре харчове отруєння», повідомляє поліція Львова.
За фактом проводиться перевірка, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.



