Українка стала чемпіонкою світу з акватлону

Третє місце також посіла українка

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Львів’янка Софія Прийма здобула перше місце у категорії до 23 років на Чемпіонату світу з акватлону

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міста Львова, передає Zaxid.net.

Українка змогла відіграти та випередити представницю Великої Британії на біговому сегменті на 11 секунді. Триатлоністка подолала дистанцію 1000 м плавання та 5 км біг з результатом 0:32:37 год, що принесло Софії перемогу та титул чемпіонки світу.

Третє місце також посіла українка – Марина Соколова. Четвертою фінішувала українка Віра Соснова.