facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Бажаю вам ніколи не здаватися». Сенцов написав листа

Олег Сенцов голодує 65-ий день

1x
Прослухати
--:--
--:--

Український режисер Олег Сенцов, який голодує у російській колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі, написав листа журналістці, драматургині та режисерці Марії Сарожицькій.

Старожицька опублікувала лист на своїй сторінці у Facebook.

Лист датований 13 липня.

«Маша і Настя, здрастуйте! Спасибі вам за лист, за привітання і теплі слова. Радий, що у вас все так добре вийшло з минулим проектом, що ви його завершили і він вдало пішов. А за підтримку дякуйте не мені, а Герману-старшому. Це він одного разу сказав «у нашій професії більше тих, хто здався, ніж тих, хто програв». Бажаю вам ніколи не здаватися, навіть, якщо іноді і доведеться програвати! Успіху в нових фільмах, сподіваюся що коли-небудь побуваю на ваших прем’єрах», — написав Сенцов.

Нагадаємо,український режисер Олег Сенцов голодує в російській тюрмі у Лабитнангі 65-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських політв’язнів.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

20 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

20 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

29 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

51 хв тому