facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Київміськраду подали до суду через підвищення тарифів

Позивачі просять суд визнати нові тарифи протиправними

1x
Прослухати
--:--
--:--

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Київської міської ради та Виконавчого органу КМР (Київської міської державної адміністрації) щодо встановлення нових тарифів у міському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Позивачі просять суд визнати протиправним та скасувати розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 5 липня 2018 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху».

Позивачами у даному адміністративному позові зазначені Сергій Каплін, Петро Тігунов, Сергій Юрчик.

Судом вирішується питання про відкриття провадження.

Нагадаємо, з 14 липня у київському метрополітені, на автобусних маршрутах, у трамваях, тролейбусах, фунікулері та у міській електричці подорожчає вартість проїзду до 8 грн.

Читайте також: Колбаса или свобода – готово ли украинское общество к реформам?

Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

23 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

45 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

1 год тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

1 год тому