
Бойовики обстріляли Павлополь керованими ракетами
Під обстріли також потрапили сьогодні райони населених пунктів Троїцьке, Новолуганське, Авдіївка та Талаківка
Українські захисники у Павлополі потрапили під прицільний вогонь керованих ракет.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Операція об’єднаних сил.
“Окупанти відкривали вогонь переважно з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Троїцьке, Новолуганське, Авдіївка, Павлопіль та Талаківка. Поряд із цим, противник прицільно обстріляв захисників Павлополя протитанковими керованими ракетами, а у районі Красногорівки працював ворожий снайпер“, – йдеться у повідомлені.
Загалом у п’ятницю бойовики 8 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Втрат серед захисників України немає.
Нагадаємо, 17 липня на Донбасі внаслідок обстрілів загинув один український війсковий.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
