facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Мінінфраструктури хочуть посилити контроль над старими маршрутками

Держава хоче посилити контроль над ринком автобусних пасажирських перевезень

1x
Прослухати
--:--
--:--

З 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не будуть використовуватися для перевезення пасажирів.

Таку заяву зробив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на розширеній нараді з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній, які здійснюють пасажирські перевезення по всій Україні.

«Такі автобуси будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики і потім йтимуть на металобрухт. Закликаю всіх перевізників вже зараз працювати над оновленням парку», – сказав він.

За його словами, Укртрансбезпека разом із Національною поліцією посилить контроль за ринком, зокрема, до боротьби із нелегальними перевізниками.

Нагадаємо, сьогодні в Житомирській області поблизу села Глибочиця загинули десятеро людей. Маршрутка з пасажирами врізалася в фуру.

Також сьогодні в результаті аварії у Миколайвській області загинуло п’ятеро громадян Білорусі загинули, ще 12 — травмовані.

 

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Софія Київська між війною та реставрацією: як зберігають тисячолітню спадщину України

Софія Київська між війною та реставрацією: як зберігають тисячолітню спадщину України

9 хв тому
ДБР розслідує порушення у Миколаївському ТЦК після перевірки Офісом омбудсмана

ДБР розслідує порушення у Миколаївському ТЦК після перевірки Офісом омбудсмана

11 хв тому
Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

31 хв тому
Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

51 хв тому