facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Доба на Донбасі: понад 20 обстрілів, двоє поранених

Бойовики тричі застосували зброю, заборонену Мінськими домовленностями

1x
Прослухати
--:--
--:--

За добу 23 липня проросійські бойовики обстріляли українські позиції 21 раз. Тричі застосована зброя, заборонена Мінськими домовленностями. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

«Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь по захисниках Кримського, Майорська, Авдіївки, Мар’їнки, Лебединського, Гнутового, Талаківки, Павлополя, Водяного та Широкиного. Разом з цим, окупанти поблизу Кримського та Лебединського обстріляли позиції Об’єднаних сил з 82-мм мінометів, а біля Талаківки – із 120-мм міномету», — йдеться в зведенні.

Двоє українських військових отримали поранення.

За інформацією розвідки ЗСУ, серед бойовиків — четверо поранених.

Поділитися

Може бути цікаво

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

8 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

36 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому