facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Ірані обмежили енергопостачання низки державних відомств

Енергопостачання перервано через невиконання указу про економію електроенергії

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Ірані обмежено енергопостачання 60 державних відомств. Серед них Міністерство економіки, Національна нафтова компанія, Агентство з охорони навколишнього середовища, Національна газова компанія, передає агентство Anadolu. 

Енергопостачання перервано у зв’язку з невиконанням розпорядження уряду Ірану щодо економії електроенергії (у відповідному документі йдеться про необхідність скорочення споживання електроенергії на 10%, – ред.)

За даними Міністерства енергетики Ірану, споживання електроенергії цього літа в країні досягло рекордного рівня, що може привести до перебоїв в енергопостачанні. Раніше Іран припинив експорт електроенергії в Пакистан, Афганістан і Ірак.

Нагадаємо, 27 червня державне інформаційне агентство Ірану Fars писало, що через «перенапруження» енергетичної мережі країни в Тегерані протягом декількох годин не було світла.

Компанія-постачальник електроенергії Iran Power Network Management Company тоді пояснила, що відключення викликало максимальне споживання електроенергії 26 червня.

Поділитися

Може бути цікаво

Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

19 хв тому
Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

38 хв тому
Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

1 год тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

1 год тому