facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Іспанії проходить фестиваль "ледь не померлих" (ФОТО)

Люди, які колись ледь не померли, традиційно наприкінці липня приїжджають у Лас-Невес з усієї країни

1x
Прослухати
--:--
--:--

В іспанському місті Лас-Невес, що в Галісії, проходить Фестиваль «ледь не померлих» або Свято Святої Марти (Fiesta de Santa Marta de Ribarteme). Про це повідомляє Cope.

Люди, які колись ледь не померли, традиційно наприкінці липня приїжджають у Лас-Невес з усієї країни.

Вони лягають в труни, і родичі несуть їх спочатку на кладовище, а потім до церкви Сан-Хосе де Рібатерме, де читають молитву покровительці воскреслих Святій Марті. Якщо родичів у людини немає, то свою труну вона несе самостійно.

Як пише The Guardian, ніхто точно не знає, коли з’явилася ця традиція. За одними даними, схожі дійства мали місце ще у XII сторіччі. Так католицька церква нібито намагалася пристосуватися до язичницьких обрядів.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

38 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

2 год тому