facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На київських вулицях стане менше реклами, - Кличко

Влада Києва разом із власниками рекламних компаній розробила правила розміщення зовнішньої реклами

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві почнуть впроваджувати нову схему розміщення наземної реклами, яку влада міста розробила разом із власниками рекламних компаній. Про це сказав мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Newsone», передає портал КМДА.

“Ми знайшли компроміс між усіма ключовими гравцями рекламного ринку. І домовилися про те, що зовнішньої реклами в місті повинно бути менше. Сьогодні, наприклад, ви не побачити в центрі столиці так звані розтяжки, не побачите такої кількості великих білбордів. Діють ухвалені  правила. Це стосуватиметься і метрополітену. Ми мінімізуємо кількість реклами, яка «закриває» як вагони метро, так і самі станції», – заявив Кличко.

За його словами, нагальним є питання впорядкування розміщення реклами на транспорті. Її, зокрема, не повинно бути на вікнах та дверях у вагонах метро, на дверях вхідної групи метрополітену та мармурових фрагментах оздоблення станцій. За словами Кличка, доручення щодо розробки схеми розміщення реклами на транспортівін дав  профільному заступнику Олексію Резнікову та Управлінню з питань реклами КМДА.

Поділитися

Може бути цікаво

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

3 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

20 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

37 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

1 год тому