facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На синій гілці київського метро відновили рух

Рух потягів через станції «Почайна» та «Поштова площа» було обмежено через технічний збій

1x
Прослухати
--:--
--:--

Рух потягів синою гілкою метро повністю відновлено. Про це повідомила прес-служба метрополітену.

“Метрополітен працює у звичайному режимі”, — ідеться у повідомленні.

 

 

Раніше повідомлялося, що у київському метрополітені стався технічний збій і рух поїздів синьою гілкою обмежили. Зокрема, поїзди їздили від станції «Теремки» до «Контрактова площа» та від станції «Оболонь» до «Героїв Дніпра».

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

35 хв тому
Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

39 хв тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

54 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

1 год тому