facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Андріївському узвозі побили двох хлопців через підозру в гомосексуальності

Поліція відкрила провадження

1x
Прослухати
--:--
--:--

Минулої ночі на Андріївському узвозі невідомі побили двох хлопців. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив один з потерпілих. Нападники звинуватили хлопців у гомосексуальності. Їм здалося, що постраждалі цілувались.

Про це пише у Фейсбук один з постраждалих, Микита Понарін.

«Їх було 5 або 6 осіб, … на одному була була балаклава і був пістолет в руках. Втекти ми не могли – пістолет було спрямовано на мене, а дорогу вони перегородили…  Їм не подобався мій септум у носі, мої джинси, вино замість пива, тому що “лише пиво – чоловічий напій”, і ще багато чого. Ще їм здалося, що ми цілувалися», – зазначив Понарін.

Постраждалі звернулись в поліцію та у лікарню, обидва отримали травми: кілька швів на голові, струс мозку, синці і садни, забиття грудної клітини та носа. 

У столичному управлінні Нацполіції повідомили, що отримали заяву від двох громадян про напад. Про це повідомляє видання «Українська правда».

“За даним фактом поліція відкрила провадження за ст. 125 КК (“Умисне легке тілесне ушкодження”). Слідчі встановлюють усі обставини події”, – повідомили у прес-службі поліції. 

Поділитися

Може бути цікаво

Командира 154 ОМБр Володимира Кононнікова знайшли мертвим — ОК «Південь»

Командира 154 ОМБр Володимира Кононнікова знайшли мертвим — ОК «Південь»

21 хв тому
У Запоріжжі відомо вже про двох загиблих та 16 поранених внаслідок ворожої атаки

У Запоріжжі відомо вже про двох загиблих та 16 поранених внаслідок ворожої атаки

49 хв тому
Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

1 год тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

2 год тому