facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Столична влада планує встановити 12 тисяч LED-світильників у 2018 році

У КМДА кажуть: Україна витрачає на вуличне освітлення у 1,7 разів більше, ніж європейські держави

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві до кінця року планують замінити 12 тисяч вуличних світильників на світильники LED. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян заявив, що Україна витрачає на вуличне освітлення у 1,7 разів більше, ніж європейські держави, де на вуличне освітлення припадає 50% використаної електроенергії.

“У Європейському Союзі зараз два лідери: Австрія і Німеччина. У цих країнах встановлюють не просто LED-лампи, а «розумні» ліхтарі з LED-освітленням. Вони допомагають знайти вільні місця на парковці або змінити профіль світла. У цьому напрямку рухається Фінляндія, і навіть у Румунії цілі квартали великих міст переводять на сучасний вид освітлення», – сказав Дмитро Давтян.

.Разом з тим, за словами Давтяна, в Європі ще немає міста, яке б повністю перейшло на LED-освітлення.

За даними КМДА, із загальної кількості світильників — 135 940 — LED-світильників наразі є близько 4500. 

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

51 хв тому
Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

1 год тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

2 год тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

2 год тому