facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Суд арештував двох підозрюваних у нападі на Гандзюк

Підозрюваних взяли під варту на два місяці

1x
Прослухати
--:--
--:--

Херсонський міський суд арештував на 60 діб ще двох підозрюваних у нападі на активістку та співробітницю міськради Катерину Гандзюк.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомила завідувачка сектору по роботі із засобами масової інформації відділу громадських зв’язків Херсонської міської ради Інна Зелена.

На два місяці арештували Володимира Васяновича та Сергія Торбіна.

Торбін є керівником громадської організації “Добровольців учасників АТО “Добровольці Божої Чоти”. Під час засідання адвокат Торбіна повідомив, що він брав участь в АТО, зокрема поблизу Пісків та Донецького аеропорту.  

У 2016 році Торбін і Васянович були нагороджені орденами за “За мужність” III ступеня як учасники антитерористичної операції, свідчать дані на сайті президента.

Командир 5-го батальйону Української добровольчої армії Владислав Литвин (Чорний) підтвердив Громадському радіо, що обоє служили у його батальйоні.

На членкиню виконавчого комітету міськради й відому у місті активістку Катерину Гандзюк напали 31 липня в Херсоні. Невідомий облив її сірчаною кислотою. У неї — опіки 30% тіла, зараз вона перебуває у лікарні. Поліція порушила справу за статтею про замах на вбивство, вчинений із особливою жорстокістю. 

Гандзюк надано державну охорону. 

У справі про напад затримали п’ятьох підозрюваних. Раніше арештували двох з них.

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

1 год тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 год тому