facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

США ввели санкції проти громадянина КНДР через вірус WannaCry

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністерство юстиції США звинуватило КНДР в кібератаці за допомогою вірусу WannaCry у травні 2017 року, а також в атаках на компанію Sony Pictures Entertainment у 2014 році. Про це повідомляє Bloomberg.

Звинувачення висунуті хакеру Парку Джиму Хьоку, який працював на компанію Korean Expo Joint Venture – як стверджується, пов’язану з секретними службами КНДР.

Американський Мін’юст ввів санкції щодо чоловіка і компанії. Тепер вони позбавлені доступу до американської фінансової системи. Крім того, американцям заборонено укладати з ними угоди і вступати в інші ділові відносини. Їхні активи у американських банках будуть заморожені.

Нагадаємо, у травні цього вірус-здирник WannaCry атакував компанії у понад 70 країнах, серед яких: США, Велика Британія, Китай, Італія.

Поділитися

Може бути цікаво

Атака на Кременчуцький район: рятувальники ліквідували пожежі на промислових об’єктах

Атака на Кременчуцький район: рятувальники ліквідували пожежі на промислових об’єктах

8 хв тому
В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

52 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

1 год тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому