Україна отримала першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо-2020

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

На Чемпіонаті світу в Кореї українець Павло Коростильов посів четверте місце у фіналі змагань зі стрільби з 10 метрів.

Нагородою стала ліцензія на участь в літніх Олімпійських іграх, що пройдуть у Токіо в 2020 році. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Двадцятиоднорічний спортсмен переміг з результатом 198,5 балів та поступився в фіналі лише представникам з Кореї та Росії.

Раніше українець вже ставав переможцем міжнародного рівня. Взимку 2016 року він отримав бронзову нагороду на Чемпіонаті Європі зі стрільби з пневматичної зброї, а у 2017 встановив новий світовий рекорд, набравши 240,9 балів у змаганнях з пневматичного пістолета з 10 метрів на Кубку світу в Німеччині.

Як відомо, ліцензії на Олімпійські ігри отримує лише перша четвірка спортсменів в олімпійських дисциплінах на Чемпіонаті Світу. У кульовій стрільбі ліцензії не є іменними.