facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Держсекретар США отримав черговий лист від Кім Чен Ина до Трампа

1x
Прослухати
--:--
--:--

Лист, адресований президенту США Дональду Траму від лідера Південної Кореї Кім Чен Ина, передали в корейську демілітаризовану зону. Там його отримав держсекретар США Майкл Помпео.

Про це повідомляє CNN з посиланням на офіційного представника Державного департаменту США.

Чиновник підтвердив, що лист знаходиться на шляху до США. Напередодні Трамп заявив, що очікує нового особистого листа від південнокорейського лідера.

Американський президент не знає зміст повідомлення, проте вважає, що воно буде «позитивним».

«Це насправді елегантний спосіб комунікації. Спосіб, яким користувалися багато років тому», — додав Трамп.

Зазначимо, що Кім Чен Ин надіслав першого листа до Білого дому напередодні зустрічі із Трампом у Сінгапурі 12 червня. Їхнє листування розширює зобов’язання, які взяли на себе США і КНДР у спільній декларації.

Також Кім Чен Ин заявив про готовність відвідати Росію із офіційним візитом. Про це 8 вересня повідомила журналістам спікер ради РФ Валентина Мотвієнко.

Авторка: Дар’я Проказа

Поділитися

Може бути цікаво

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

У Лондоні скасували захід через рекордні температури

У Лондоні скасували захід через рекордні температури