![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Ще один мурал художника Гамлета знищили в Одесі: автор про інцидент
![Ще один мурал художника Гамлета знищили в Одесі: автор про інцидент](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F09%2FSnymok-3.png&w=1366&q=75)
В Одесі невідомий чоловік замалював роботу вуличного художника Гамлета Зіньківського під назвою «Ця стіна – мій дім».
Про це повідомили у Іnstagram на сторінці харківської стіни із роботою Зіньківського.
Це вже 4 замальоване графіті художника у 2018 році, розповів у коментарі Громадському радіо сам Зіньківський.
«Це один з моїх найулюбленіших малюнків за минулий рік. Меседж цієї роботи настільки важливий для мене, що швидше за все я відновлю її в якомусь іншому місті», — додав він.
Переглянути цей допис в Instagram
Крім того, Гамлет зазначив, що інциденти із замальовуванням його робіт не засмучують його, а навпаки мотивують створювати більше нових стріт-артів.
Загалом в Одесі харківський митець створив 11 муралів.
Подібний до одеського інцидент із роботами цього вуличного художника на початку вересня стався у Харкові. Тоді, як розповів автор, мурал зафарбували місцеві жителі. Після цього інші художники почали залишати на стіні різноманітні малюнки та написи. У Іnstagram стіну назвали «стіною срачу» та створли для неї власний профіль, де публікують нові зображення на ній. Автор першопочаткового малюнку на стіні Гамлет Зіньківський пообіцяв згодом відновити його.