facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кольченко провів 3 дні у штрафному ізоляторі колонії у Челябінській області — мати в'язня

1x
Прослухати
--:--
--:--

Олександр Кольченко провів 3 дні минулого тижня у штрафному ізоляторі Копейської колонії у Челябінській області нібито за «недотримання форми одягу».

Про це повідомляє Hromadske.UA з посиланням на матір Олександра Ларису Кольченко.

Мати Кольченка повідомила також, що незадовго до поміщення в ізолятор він написав заяву, в якій просив про зустріч з українським консулом та уповноваженим з прав людини.

«Нині його вже випустили», — каже вона.

Нагадаємо, 3 серпня мати ув’язненого повідомляла, що стан здоров’я Олександра Кольченка поганий.

30 липня Лариса Кольченко відвідала Олександра у Челябінську. До того востаннє вона бачилася з Олександром у жовтні 2017 року.

Олександр Кольченко оголосив голодування з вимогою звільнити Олега Сєнцова 31 травня. Через вісім днів припинив голодування через стан здоров’я.

У Росії заявляли, що Кольченко не потребує стаціонарного лікування.

14 червня Європарламент підтримав резолюцію щодо негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів Кремля.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

26 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

50 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

58 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому