facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Одесі пограбували авто інкасаторів, двох чоловіків поранено

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Приморському районі Одеси невідомі напали на автомобіль приватної фірми, що обслуговує термінали поповнення мобільного зв’язку. Двоє інкасаторів дістали поранення.

Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції.

Нападники були озброєні травматичною зброєю. У місті введено оперативний план «Сирена».

«На місці події працюють кінологи з собаками і слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом поліції Одеської області. Наразі вживаються заходи щодо встановлення та затримання зловмисників. Введено оперативний план Сирена», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляє місцеве видання «Думська» із посиланням на джерела в поліції, в інкасаторів викрали понад 200 тисяч гривень. Правоохоронці розшукують автомобіль марки Opel.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

5 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

21 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

58 хв тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому