facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кількість представників України в Інтерполі зросла

1x
Прослухати
--:--
--:--

Відтепер в Міжнародній організації кримінальної поліції «Інтерпол» Україну представлятимуть троє поліцейських. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Відповідні зміни до постанови «Про представника Національного центрального бюро Інтерполу в Міжнародній організації кримінальної поліції — Інтерпол» затвердив уряд.

Зазначається, що сьогодні Голова Нацполіції України Сергій Князєв в рамках візиту до Європолу провів робочу зустріч з генеральним секретарем Інтерполу Юргеном Штоком. Вони домовилися про представлення Інтерполу двох офіцерів, які будуть постійними представниками України в організації.

Українських офіцерів представлять організації у жовтні цього року.

«Українські представники приступлять до виконання своїх обов’язків в штаб-квартирі Інтерполу в Ліоні строком на чотири роки. Відтак кількість представників України в Інтерполі зросла до трьох осіб», — повідомляє прес-служба.

Поділитися

Може бути цікаво

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

29 хв тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

54 хв тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому