

Україна встановила безвізовий режим з Уругваєм. Про це у Twitter повідомив речник українського президента Святослав Цеголко.
«Ще з однією країною встановлено безвізовий режим. В присутності Президента в будівлі Генасамблеї ООН підписано угоду про це з Уругваєм», – написав Цеголко.
Ще з однією країною встановлено безвізовий режим. В присутності Президента в будівлі Генасамблеї ООН підписано угоду про це з Уругваєм. pic.twitter.com/VGxSNZyvvi
— Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) September 26, 2018
Зазначимо, 19 вересня український уряд схвалив підписання угоди про безвізовий режим з Уругваєм. Положення проекту угоди передбачало, що громадяни України зможуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, який не перевищує 90 днів та поновлюється на інший строк у 90 днів. Уругвайці ж зможуть перебувати в Україні до 90 днів протягом 180 днів.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
